לקבלת הצעת מחיר, התקשרו עכשיו:
1-700-70-10-50 ✆
⇣ או שלחו את הטופס ⇣

captcha

ניקוי ריפודים וספות

קודם כל, הכתמים והריח הלא נעים שמצטברים לנו על הספה במשך השנים הם גורם משמעותי אשר מפריע לנו בחיי היום יום. אבל בלי שאנחנו מודעים, הספה שלנו מתמלאת בייצורים מיקרוסקופים אשר מזיקים מאוד לבריאותינו וגורמים לאלרגיות, בעיקר בקרב ילדים. בניגוד לשטיח, שאותו אפשר לשאוב, לאוורר או לחבוט בו, את הספה כמעט לא מנקים ולכן היא מהווה בית גידול מעולה בשביל ייצורים אלה וכתוצאה מכך, ספה שלכאורה נראית נקייה יחסית, היא למעשה מקור שמזהם את האוויר בבית.

מה עושים? פונים למומחים!

לחברת מעיין יש את הציוד החדיש ביותר בתחום ניקוי הריפודים בארץ. התהליך הוא יסודי ביותר ומטרתו לנקות את הספה מכל הכתמים הקשים שהספיקו להתקבע בתוך הסיבים. ובנוסף על כך, ניקוי ריפודי ספות מחסל את קרדיות אבק הבית, שואב אותן מחוץ לבד ודואג שהן לא יחזרו בזמן הקרוב. את הספות שלכם אנחנו ממליצים לנקות לפחות פעם בשנה, זה ישמור על על הצבע של הספה בוהק וחי, ימנע מכתמים להתקבע בבד כך יהיה קשה מאוד להסירם והכי חשוב, הספה לא עוד תהיה גורם בבית אשר מזהם ומוריד את רמת החיים, אלא תתפוס מקום ותמלא את הבית ועם זאת, תהיה ידידותית לנו ולילדים שלנו.

לקביעת פגישה לניקוי ריפודי הספות או הכורסאות התקשרו 1-700-70-10-50

ליצירת קשר הקישו כאן והשאיר פרטים

 ניקוי ספות - ניקוי ריפודים

מה התהליך שעוברת הספה בעת ניקוי הריפוד?

בעת ניקוי ריפודים עוברת הספה כמה שלבים:

  • שאיבת האבק וקרדיות האבק ממנה.
  • קרצוף הבד בקצף יבש מתאדה.
  • הזרקה ויניקה בו זמנית של של מים חמים וסבון מקצועי בלחץ גבוה לספה כאשר המטרה היא לשטוף באופן ייסודי את הספוג ואת הבד שעוטף את הספה, להסיר את כתמים קשים ולהגן על הספה מפני קרדית אבק הבית.
  • שאיבה של הנוזלים בצורה יסודית
  • ייבוש ריפודי הספה אורך בין שעתיים לארבע שעות.

 

חברת מעיין - ניקוי ריפודים שעובד לאורך זמן 


ריפודי ספות מצריכים השקעה קבועה בכדי לשמור על אורך החיים שלהם. מומלץ להקפיד על ניקוי ביתי קבוע ובנוסף לכך כל כמה חודשים לשכור שירותים של אנשי מקצוע לצורך ניקוי הריפוד. ניקוי מקצועי יסיר מהריפוד בקטריות, נבגי עובש ולכלוך שקשה להסיר בניקוי בייתי. ניקוי הריפודים והשטיחים בבית זה דבר חיוני בכדי לשמור על הבריאות ועל מצב רוח טוב.  ישנם אנשים המתפתים לקנות כיסאות שמשלבים ריפוד ועץ, על מנת שיהיה בבית כיסאות בעלי מראה איכותי. אך דווקא כיסאות אלו קשים יותר לניקוי. ואילו דווקא כיסאות בעלי מאפיינים יותר פשוטים, נראים פחות מרשימים אך בטווח הארוך הם פחות יספגו לכלוך והניקוי שלהם יהיה פשוט יותר.

חדש במעיין! טיפול מונע כתמים לאורך זמן בעזרת שיטת מגן ה"אולטרה" לבד!  אל תתפשרו על ניקיון הספה! התקשרו עוד היום ותשאלו על השיטה החדישה!

 

 ניקוי ריפודים מקצועי עושים במעיין ניקוי שטיחים  1-700-70-10-50

 

עוד בנושא:

הסרת כתמי שתן מריפודים

ניקוי ריפודי רכב   

ניקוי ספות עור וריפודי עור