לקבלת הצעת מחיר, התקשרו עכשיו:
1-700-70-10-50 ✆
⇣ או שלחו את הטופס ⇣

captcha

מחיר ניקוי שטיחים - מחירון ניקוי שטיח

 

מחיר המינימום להזמנה של ניקוי שטיח

ניקוי שטיחים מקצועי דורש השקעה של הרבה זמן וכסף בנסיעה לבית הלקוח, לכן יש הרבה חברות ניקיון שדורשות מחיר מינימום להזמנה, טווח המחירים נע בדרך כלל בין 180 ועד 510 (לשטיחים בגודל של 2 מטר על 3 מטר, תלוי בסוג השטיח). מינימום הזמנה שאנו מקבלים במעיין ניקוי שטיחים הוא 300 ש"ח.

בהזמנה של ניקוי שטיח בעלות 350 ש"ח ומעלה - משלוח הלוך וחזור בחינם!

עקרונות בקביעת מחיר לניקוי שטיחים

ניקוי שטיחים הארוגים בעבודות יד הינו יקר יותר מאשר ניקוי שטיחים תעשייתיים. הפער במחיר יכול להיות גבוה  פי 4 או 5. חיטוי אנטי-בקטריאלי נגד קדרית האבק יקר יותר מאשר טיפול נגד ריחות בעלי חיים. נטרול ריחות עובש וריחות שתן קצת יותר זול מאשר חיטוי נגד פרעושים. שטיח שעבר שריפה או הצפה מצריך השקעה גבוהה יותר מבחינת עלות הניקוי מפני שמדובר ממש בשיקום של השטיח אשר ניזוק. עלות ניקוי שטיחים למגזר העסקי נמוכה בהרבה מעלות הניקוי עבור המגזר הפרטי מכיוון שמשרדים וחברות מזמינים בדרך כלל שירות לאורך זמן ובהיקפים גדולים יותר.

היתרון הכלכלי של שכירת חברה לניקוי שטיחים

ניקח למשל חברה גדולה או סטארט אפ אשר מעוניינת לנקות את משרדיה אחת לכמה שנים. אם החברה תרכוש בעצמה ציוד מתקדם למטרות ניקוי שטיחים, הרי שההשקעה החד פעמית בקניית ציוד משוכלל תהיה גבוהה מאוד. מעבר לכך, יש לזכור שישנם הרבה חברות ועסקים שאין  מספיק מקום במשרדיהם לאחסון של הרבה ציוד כבד. וכן יתכן שהחברה בעתיד תרצה להחליף את השטיחים בפריט עיצובי אחר, או לחלופין להחליף משרדים (דבר שבהחלט יכול לקרות בחברות וותיקות ובסטארט-אפים), ואז נוצר מצב שהחברה תקועה עם ציוד חסר שימוש.

מחירון ניקוי שטיחים (מחיר למ"ר):

  • מחיר ניקוי שטיחי צמר - 75 ₪ למ"רמחירון ניקוי שטיחים
  • מחיר ניקוי שטיח שאגי מכונה - 75 ₪ למ"ר
  • מחיר ניקוי שטיח שאגי עבודת יד - 95 ₪ למ"ר
  • מחיר ניקוי שטיח פרסי / אפגני / עבודת יד - 95-150 ₪ למ"ר
  • מחיר ניקוי שטיח משי / ויסקוזה / סיני - בין 120-180 ₪ למ"ר

כמו כן, אנחנו מנקים שטיחים מקיר לקיר גם במשרדים, מפעלים, בתים פרטיים ובתי ספר, וכמו כן מנקים וילונות, ריפודי ספות, כורסאות, מערכות ישיבה, וגם מזרנים. הכל במחירים הוגנים ובשירות מקצועי

לפרטים והצעות מחיר לניקוי שטיח  התקשרו 1-700-70-10-50

לעמוד הבית של מעיין ניקוי ספות שטיחים וריפודים

לקבלת מידע על ניקוי ריפודים ושטיחים