לקבלת הצעת מחיר, התקשרו עכשיו:
1-700-70-10-50
⇣ או שלחו את הטופס ⇣

מידע על שיקום נזקי מים ועל חברות שיקום נזקים אשר מטפלות בנזקי הצפה ומים

גשם זלעפות כבד עשוי להוביל לא רק לנזקים בחקלאות. הצפות עלולות באותה המידה גם להשחית יבולים וגם להשחית מבנים ותשתיות. נזקי הצפה שאינם מטופלים, בפרט במבנים, בקירות או בתשתיות, עלולים להביא לנזק נוסף, בל יתואר. כדי להחזיר את החיים למסלולם וכדי שניתן יהיה לשוב ולאייש מבנה שנפגע – נדרש שיקום. נדרשת חברת שיקום נזקים אשר מטפלת בנזקי הצפה.

המשך קריאה: חברה לשיקום נזקי הצפות

מי מאיתנו לא מכיר את התופעה בה כוס משקה או צלחת עם אוכל נופלים על השטיח ומיד מופיע כתם המכער את השטיח באופן צורם לעין. כדאי למהר ולספוג את החומר שנשפך על השטיח באמצעות מטלית לחה אך יש מקרים בהם לא ניתן להסיר את הכתם לגמרי ולכן יש לפנות לחברה מקצועית המתמחה בהסרת כתמים מכל סוגי השטיחים.

אמנם ניתן למצוא במדפי החנויות מגוון רחב של חומרי ניקוי המיועדים לשימוש ביתי ולהסרת כתמים אך יעילותם של רוב החומרים מוטלת בספק וחשוב לזכור כי לכל שטיח יש להתאים חומרי ניקוי איכותיים וייחודיים. לכן, הסרת כתמים משטיחים יש לבצע רק באמצעות חברה מקצועית ואמינה, במיוחד עם יש לכם בבית שטיח מקיר לקיר או שטיח יקר שרכשתם במיטב כספכם או קיבלתם כירושה. כדאי לדעת כי הסרת כתמים נעשית רק לאחר אבחון מקצועי ויש לבדוק מהו עומק והרכב הכתם ולהתאים שיטת טיפול נכונה שלא תגרום נזק לשטיח.

ניקוי מקצועי ויסודי

חשוב לדעת כי על מנת לנקות כתמים מהשטיח יש לבצע ניקוי יסודי ומקיף לכל השטיח ואין להסתפק על פי רוב בניקוי נקודתי. יש להתאים את חומרי הניקוי ושיטת הניקוי בהתאמה מלאה למארג השטיח על מנת שלא ליצור נזק לשטיח היפה והיקר. שימוש בחומרי ניקיון כאלה או אחרים יכול להסיר את הכתם אך לפתע תגלו כי נוצר כתם חדש בגלל חומר הניקוי בו השתמשתם. את הכתם החדש לא יוכל גם איש מקצוע להסיר. לכן, יש להשאיר את המשימה של

הסרת כתמים משטיחים לבעלי מקצוע המתמחים בנושא. החברה המקצועית תשלח מומחה לאבחון הכתם וסוג השטיח, במידת האפשר תבצע את הניקוי בבית הלקוח ובמקרים מסוימים יש לקחת את השטיח לעסק ולבצע ניקוי יסודי ומקיף כדי להסיר ביעילות את כל הכתמים.

איך תשמרו על הרצפה שלכם מבריקה ומלאת חיים אחד האלמנטים המשפיעים ביותר על המראה הכללי של הבית וגם על האווירה בבית הוא הרצפה שלנו. גם אם אנחנו משקיעים בריהוט חדיש ומעוצב, צובעים את הקירות בצבעים נעימים לעין ושומרים על סדר וניקיון, הרי שאם הרצפה שלנו לא נראית 'משהו', כל היופי הזה די יורד לטימיון. אז איך אפשר לשמור על המראה של הרצפה ולהנות מרצפה מבריקה ומצוחצחת לאורך זמן?

המשך קריאה: ניקוי רצפת הבית

אנשים אשר מחזיקים בבית ספות עור וריהוט עם ריפוד ייחודי יודעים כי הניקיון שלהם אינו פשוט כלל וכלל וחוששים להשתמש בחומרי ניקיון אשר אולי יהרסו את העור ממנו עשוי הריפוד או את ריפודים הקיימים מכל סוג כלשהו. לכן כיום ניתן למצוא חברת ניקיון בעלת ניסיון ובעלת היכרות עמוקה עם כל סוגי הריפודים. חברת ניקיון שכזו תוכל לאפשר לכם ליהנות מריפודים נקיים ומבריקים ללא כל חשש.

המשך קריאה: הכל על ניקוי ספות עור וריפודים