לקבלת הצעת מחיר, התקשרו עכשיו:
1-700-70-10-50
⇣ או שלחו את הטופס ⇣

איך תשמרו על הרצפה שלכם מבריקה ומלאת חיים אחד האלמנטים המשפיעים ביותר על המראה הכללי של הבית וגם על האווירה בבית הוא הרצפה שלנו. גם אם אנחנו משקיעים בריהוט חדיש ומעוצב, צובעים את הקירות בצבעים נעימים לעין ושומרים על סדר וניקיון, הרי שאם הרצפה שלנו לא נראית 'משהו', כל היופי הזה די יורד לטימיון. אז איך אפשר לשמור על המראה של הרצפה ולהנות מרצפה מבריקה ומצוחצחת לאורך זמן?

המשך קריאה: ניקוי רצפת הבית

אנשים אשר מחזיקים בבית ספות עור וריהוט עם ריפוד ייחודי יודעים כי הניקיון שלהם אינו פשוט כלל וכלל וחוששים להשתמש בחומרי ניקיון אשר אולי יהרסו את העור או את הריפודים הללו. לכן כיום ניתן למצוא חברת ניקיון בעלת ניסיון ובעלת היכרות עמוקה עם כל סוגי הריפודים. חברת ניקיון שכזו תוכל לאפשר לכם ליהנות מריפודים נקיים ומבריקים ללא כל חשש.

המשך קריאה: הכל על ניקוי ספות עור וריפודים

ספה מעוצבת לבית

הרהיטים בביתנו מהווים חלק חשוב ממנו, וקשה לחשוב על בית מגורים בלי ספה שאפשר להתרווח עליה ולנוח בסוף היום. כיום יש מגוון רחב של ספות בשוק ממנו ניתן לבחור, ואף על פי שמפתה לרכוש את אלו עם תג המחיר הנמוך, יש לחשוב פעמיים לפני שעושים זאת ולשקול לקחת ספה מעוצבת לבית, שיש לה יתרונות רבים.

המשך קריאה: ספה מעוצבת לבית

ניקוי וחיטוי שטיחיםחשוב לציין כי כל שטיח ניתן לנקות היטב ובמקצועיות ללא גרימת נזקים, עם זאת יש לפנות רק אל חברה מקצועית המתמחה בניקוי שטיחים ביולוגי. החברה בוחנת את השטיח ומתאימה עבורו את חומרי ושיטות הניקיון. יש לבחור בקפידה את חומרי הניקיון ואת שיטת הניקיון כדי לא לגרום לנזק לשטיח היקר, לעתים חוסר ניסיון וידע עלולים לגרום לנזק בלתי הפיך לשטיח. יש הבדל משמעותי בין ניקוי שטיחים מקיר לקיר במשרד כחלק משמירה על בריאות העובדים ולמטרת אסתטיקה ועיצוב, לבין ניקוי שטיחים בעבודת יד, שטיחי לבד, שטיחים מצמר, ממשי או מכותנה.

המשך קריאה: ניקוי וחיטוי שטיחים