לקבלת הצעת מחיר, התקשרו עכשיו:
1-700-70-10-50 ✆
⇣ או שלחו את הטופס ⇣

captcha

ניקוי ריפודי ספה מבד מיקרופייבר

בד מיקרופייבר, המשמש לריפוד לספות, הוא למעשה בד בעל סיבים מאוד דקים העשויים מחומרים כדוגמת בד פוליאסטר או פוליאמיד. מדובר בריפודים פופולאריים בעלי חזות יוקרתית המדמה ריפוד של ספות עור, בד או זמש, שהינם רכים ונעימים למגע לצד יכולת גבוהה לדחות  נוזלים ומים. יחד עם זאת, חשוב להבין כי למרות עמידותם ריפודים אלו בהחלט עשויים

להתלכלך ולסבול מכתמים, ויש לדעת כיצד לנקותם באופן נכון ויעיל שלא יסב להם נזק.


טיפול בכתמי מים על ריפוד מיקרופייבר


אמנם בדי מיקרופייבר הינם בעלי עמידות גבוהה בפני מים, אך אם מים הצליחו לחדור אליהם יש  לסופגם במהירות. את הפעולות יש לבצע בעזרת מטלית עם כושר ספיגה גבוה, מבלי לשפשף אותה על הריפוד. למעשה, שפשוף הבד בריפוד יוביל לפעולה הפוכה מהרצוי, ויגרום למים לחדור עמוק יותר לתוך הבד. בהמשך יגרום הדבר להופעתם של כתמים עגולים על פני הריפוד.


טיפול בכתמי שמש על ריפוד מיקרופייבר


במידה שריפוד המיקרופייבר של הספה הוכתם משמן, יש לספוג כמה שיותר מהנוזל. בנוסף לכך, על מנת שלא ייוותר כתם, יש להיעזר גם בחומרי ניקוי מיוחדים המאדים וממיסים את כתמי השמן. יחד עם זאת, חשוב לציין שקיימים סוגים שונים של בדי מיקרופייבר לריפוד, ולכן יש לקרוא את הוראות הניקוי בטרם יישום סוג מסוים של פעולה או חומר ניקוי..

אל תיקחו סיכונים מיותרים - היעזרו בחברות ניקוי מקצועיות


חשוב להבין כיניקוי לא נכון של בד מיקרופייבר עלול לגרום לספה נזק בלתי הפיך. לכן, מומלץ שלא לקחת סיכונים מיותרים ולהיעזר בשירותי ניקוי ריפודים מקצועיים. אנשי המקצוע מכירים את בדי המיקרופייבר השונים, מחזיקים בציוד וחומרי ניקוי מתאימים ואיכותיים, ויודעים כיצד לטפל באופן נכון בבד המוכתם. בסיום העבודות תזכו לא רק להוצאת הכתמים, אלא גם בספה בעלת חזות מחודשת ורעננה.  חברת מעיין ניקוי שטיחים מתמחה בניקוי ספות עם ריפודי מיקרופייבר ובהחזרתן למצב חדש.