לקבלת הצעת מחיר, התקשרו עכשיו:
1-700-70-10-50 ✆
⇣ או שלחו את הטופס ⇣

captcha

שיקום שטיחים שניזוקו משריפה או מהצפה

טיפול בנזקי שריפה והצפה ונזקי עשן הם נושא מאוד רגיש שדורש טיפול מקצועי ומיומן. אם ביתכם נפגע משריפה או הצפה, חשוב מאוד להתקשר בהקדם האפשרי אלינו לחברת מעיין, על מנת שנוכל לתת להם את הטיפול הטוב ביותר. פנייה מהירה תמזער את הנזקים לשטיחים, לספות ולבדים.

איך משקמים שטיחים לאחר הצפה או שריפה?

קודם כל חשוב לאוורר את הבית, ובמקרה של שריפה והצפה, מומלץ לייבש ולאוורר את הריהוט שעשוי מעץ או בד, בו כל מוצרי הטקסטיל כמו שטיחים, וילונות, ספות, ובדים שנרטבו כדי למנוע התפשטות עובש. לאחר מכן, כאשר תדעו להעריך את מידת הנזק שנגרם עקב ההצפה או השריפה, מומלץ לפנות לחברה שמומחית בשיקום נזקי אש, עשן ומים, שירות אותו אנו מציעים ללקוחותינו. אנחנו בחברת מעיין נבוא אליכם ונאסוף את כל השטיחים והריפודים, הוילונות והבגדים שנפגעו, וננקה ונשקם אותם באופן יסודי, כדי שיחזרו כמו חדש! פנו אלינו עכשיו וניתן לכם את השירות המקצועי והטוב ביותר!! זכרו! פנייה מהירה תמזער נזקים לריפודים, לשטיחים ולבגדים, התקשרו עכשיו!

למעיין צוות מקצועי ומיומן לטיפול בשטיחים, בריפודים ובבגדים שניזוקו כתוצאה משריפה או הצפה. 

לייעוץ חינם בבית הלקוח ללא התחייבות התקשרו 1-700-70-10-50

שיקום שטיחים

שיקום שטיחים מנזקי הצפה

לחברה התמחות מיוחדת בשיקום ובשחזור שטיחים שניזוקו ממים, כולל התמחות בתיקון גלישת צבעים. כמו כן, הטיפול הייחודי שלנו מסיר את כל הריחות, כולל שתן, פיח, עשן, עובש ועוד. החברה מספקת את שירותיה לכל חברות הביטוח וחברות השיקום, בתיאום עם שמאי  ישלח הצוות המקצועי של החברה לכל מקום ברחבי ארץ, בכל שעה, לשם מתן שירות מידי.

שטיח שניזוק ממים שטיח עם עובש

 שיקום שטיחים ישנים על ידי מומחה לחידוש שטיחים

כאשר שטיח איכותי העשוי בעבודת יד נפגע כתוצאה מהצפה או אפילו רק כתוצאה מלחות ברצפה או מהתיישנות, אפשר לקחת אותו למומחה בתחומי השיקום והחידוש של  שטיחי איכות בעבודת יד. ניתן לפנות לאיש מקצוע אשר מתמחה בשיקום של שטיחים והוא וודאי יידע להחזיר את השטיח שלכם למצב איכותי. אולי לא למצב המקורי אך בהחלט להשיב אותו לתיקנו ולאפשר לכם לחזור ולהשתמש בשטיח בתוך ביתכם.