לקבלת הצעת מחיר, התקשרו עכשיו:
1-700-70-10-50 ✆
⇣ או שלחו את הטופס ⇣

captcha

חידוש ריפודי ספות -חידוש ריפוד ברכב או בספות

מחפשים עיצוב חדש לספה? הצבע של הספה נמאס עליכם? הספה בלוייה וצריך להחליף את הריפוד? אם הספה אינה מתאימה לחדר, הריפוד לא כמו שהיה פעם, או שסתם הגענו למסקנה שהריפוד של הספה אותו בחרנו בזמנו כבר לא לטעמנו - יש לכם לאן לפנות!!

חידוש ריפודי ספות עם המומחים של מעיין ניקוי שטיחים וריפודים

אמנם לנקות את הספה יכול לגרום לה להיראות חדשה, אך אם אין אנו מרוצים מהריפוד, זה לא יספיק. כיום, בעזרת המכשור המתקדם ביותר שלנו וההיצע העצום של בדי הריפודים הקיים היום ניתן לעצב מחדש כל כיסא, מיטה וספה. כמו  כן, ניתן לחזק את מבנה הרהיט, להחליף את המילוי שלו, את הקפיצים והרצועות. לאחר הטיפול, תקבלו רהיט חדש לגמרי, עטוף בבד חדש ומבריק שקולע בדיוק לטעמכם.

 

 התקשרו למומחי הניקוי של מעיין והזמינו אותנו עד לביתכם, במחירים לא יקרים ועם שירות אדיב ומקצועי. טלפון  1-700-70-10-50

חידוש ריפוד ברכב או בספות - מעיין ניקוי שטיחים 

 

הריפוד ברכב שלכם מזוהם ולא נעים לכם להסיע ילדים של אחרים?  נשפך לכם משהו על הספה בבית ואתם לא יודעים לאן לפנות? ישנם מצבים שאנחנו מסתכלים על הספה שלנו ויודעים שאו שנסתיר אותה עם כיסוי או שנזמין מישהו שינקה אותה ויחדש אותה בצורה מקצועית . 

 התקשרו למומחי הניקוי של מעיין והזמינו אותנו עד לביתכם, במחירים לא יקרים ועם שירות אדיב ומקצועי. טלפון  1-700-70-10-50

מעוניינים לשקם ריהוט עתיק? זה המקום!

יש ברשותכם רהיט ישן ונוסטלגי? הפכו אותו עוד היום לפרטי בעל סגנון ייחודי שמוסיף צבע ותורם  לעיצוב הבית! הזמינו אותנו עוד היום ונציג מומחה של חברת מעיין יגיע אליכם הביתה וייתן לכם ייעוץ מקצועי מה לעשות ובאיזה שיטה. לאחר מכן אנו נפשיט את הרהיט מהבד הישן שלו, נבצע חיזוק למבנה גוף המערכת שלו, כולל צביעה בחומר אטום כגון פוליטורה או לכה, החלפה של קפיצים ישנים, רצועות, ספוגים ומילוי. ולבסוף נרפד בחזרה את הרהיט בבד חדש לגמרי לבחירתכם או בבד כמו בספה המקורית. אי אפשר לקבל טיפול טוב יותר! 

התקשרו עוד היום ותקבלו את המענה הטוב ביותר! באחריות!

 מאמר נוסף על שיקום רהיטים עתיקים ושיחזור רהיטים ישנים בעלי ערך