לקבלת הצעת מחיר, התקשרו עכשיו:
1-700-70-10-50 ✆
⇣ או שלחו את הטופס ⇣

captcha

שאלות נפוצות ותשובות על השירותים שלנו

כמעט לכל אחד מאיתנו יש בבית לפחות שטיח אחד. זה יכול להיות שטיח גדול בסלון או הכניסה לבית, שטיח מלבני מאורך במסדרון, שטיח בחדר הילדים או שטיחים קטנים בחדר האמבטיה, חדר השינה או במעברים בין החדרים. כך יוצא שכולנו גם מכירים היטב את הצורך במציאת שירות מוצלח ומנצח של ניקוי שטיחים בקרבת מקום המגורים. אז מה צריך לדעת לפני שפונים אל מומחים לניקוי שטיחים?

 

מי מבצע ניקוי שטיחים?

כפי שמרומז – כדאי לפנות אך ורק אל מומחה שתחום עיסוקו העיקרי הוא ניקוי שטיחים. מומחה כזה יכיר סוגים שונים של שטיחים ובדים ויידע בדיוק איזה סוג של ניקוי יתאים לכל שטיח ובאילו חומרים כדאי לנקות את השטיח לבל ייגרם לו נזק.

כיצד מחושבת עלות ניקוי שטיחים?

העלות מחושבת בדרך כלל על פי שטחו של השטיח, כאשר הפרמטר שמשתנה בין חברות הניקוי השונות הוא מחיר הניקוי למ"ר אחד. כמו כן, לשטיחים מסוגים שונים תהיה עלות בסיסית שונה.

אילו שירותים נוספים יציעו מומחים לניקוי שטיחים?

כאשר מדובר בשטיח גדול במיוחד, בדרך כלל מציעות חברות ניקוי השטיחים להגיע אל בית הלקוח, לגלגל את השטיח ולקחת אותו בעצמן. באופן זה נחסכת טרחה רבה מן הלקוח, שבפעמים רבות כלל אינו יכול לבצע זאת בכוחות עצמו.

האם ניתן לנקות שטיח באופן עצמאי?

כמובן שאפשר, אך לא כדאי. חומרי ניקוי ביתיים הינם לבטח חלשים הרבה יותר מאלה המקצועיים ולא בהכרח ינקו את השטיח ניקוי עמוק ויסודי. עלות ניקוי שטיחים באופן עצמאי תהיה אולי זולה יותר, אך יהיה צורך בחזרה על פעולות הניקוי לעיתים תכופות יותר, מה שלא יקרה בניקוי מקצועי של חברה המתמחה בתחום של ניקוי שטיחים.

בשוק קיימות כמה וכמה חברות המציעות שירותים של ניקוי שטיחים לכל מי שחפץ ויש לו צורך בכך. גם מי שמתבלט האם השטיח שלו זקוק לניקוי כדאי שישלח אותו לניקוי ליתר ביטחון, והוא עשוי פתאום לגלות כמה השטיח היה מלוכלך ודהוי בלי שהוא בכלל שם לב או ראה.

למידע אודות חשיבות ניקוי השטיח

ליצירת קשר הקישו כאן, מלאו פרטיכם ונשמח לחזור אליכם

לקריאה אודות ניקוי ריפודים לרכב

 

מחירי ניקוי שטיחים

לדף ניקוי ריפודים באתר מעיין