לקבלת הצעת מחיר, התקשרו עכשיו:
1-700-70-10-50 ✆
⇣ או שלחו את הטופס ⇣

captcha

ניקוי ריפודי ספות

הספה האהובה שלכם כבר לא נראית כפי שהיא הייתה ביום שבו קניתם אותה? אל תמהרו לזרוק אותן או לקחת אותן לרפד - ניקוי ריפודים מקצועי יעשה לה פלאים!

שירותי ניקוי ריפודים לספות וכורסאות

ניקוי ריפודי ספות הנעשה באופן מקצועי יכול לסייע לכם לחסוך כסף רב על חידוש הריפוד ותמשיכו ליהנות מהריהוט שלכם עוד זמן רב. את ניקוי ריפודי הספות חשוב לבצע  באופן שוטף אחת לשנה, במיוחד בבתים בהם גדלים ילדים. מכיוון שבד סופג המון ריחות, לכלוך וחיידקים, הוא עלול להוות מצע להתפתחות בקטריות בלתי רצויות. הזמנת שירותי ניקוי מקצועיים אחת לשנה תבטיח לכם שתמשיכו ליהנות מהספות ומהמראה הנקי והחדש שלהן.

כיצד מתבצע ניקוי ספות ומהם חומרי הניקוי בהם משתמשים

על מנת לבצע ניקוי ספות, נדרש שואב אבק מקצועי. שואב אבק זה ישאב את האבק מתוך כל החריצים. לאחר מכן, השואב יחדיר חומר ניקוי לתוך הריפוד ובלחץ גבוה של מים ישאב בחזרה את חומר הניכוי יחד עם כל הלכלוך. התוצאה שתתקבל תהיה ספה נקייה בצבע שהיה לה כאשר רכשתם אותה. בנוסף לכך, שיטת ניקוי כזו גם תשאיר ריח נעים הן בתוך הריפוד והן בחלל החדר. במידה ואתם מגדלים בבית חיות או ילדים שלפעמים נוטים לשפוך דבק, אוכל או שתייה על הריפוד, שיטת ניקוי ריפודים זו מבטיחה לכם ניקוי מושלם וכי הספה שלכם תישאר נקייה מכל כתם וגם תהיה נטולת שיערות פרווה של החיות. בנוסף, שיטת ניקוי זו משאירה את הספה רק טיפה לחה, כך שהייבוש לא יארך יותר מכמה שעות בודדות.

ניקוי ריפוי ספות עם חברה מקצועית

חומרי הניקוי בהם משתמשות חברות אשר מספקות שירותי ניקוי ריפודי ספות, הם חומרים המתאימים במיוחד עבור ריפודי הספות. בהגעת נציג החברה לביתכם הוא יבדוק על אילו ריפודים מדובר ויתאים את סוג הסבון בהתאם לסוג הריפוד. מכיוון שמדובר אומנם על חומרי ניקוי מקצועיים, אך גם ירוקים שאינם פוגעים באוזון ואינם מעוררים תגובה אלרגית, תוכלו להישאר בבית בזמן הניקוי. חברות מקצועיות העוסקות בניקוי ספות גם מקפידות על שימוש בחומרי ניקוי בעלי ריח ניטרלי על מנת שפעולת הניקוי לא תשפיע על שגרת החיים שלכם בתוך הבית.

לקבלת הצעת מחיר, התקשרו עכשיו: 1-700-70-10-50