לקבלת הצעת מחיר, התקשרו עכשיו:
1-700-70-10-50 ✆
⇣ או שלחו את הטופס ⇣

captcha

הסרת כתמים משטיחים

מי מאיתנו לא מכיר את התופעה בה כוס משקה או צלחת עם אוכל נופלים על השטיח ומיד מופיע כתם המכער את השטיח באופן צורם לעין. כדאי למהר ולספוג את החומר שנשפך על השטיח באמצעות מטלית לחה אך יש מקרים בהם לא ניתן להסיר את הכתם לגמרי ולכן יש לפנות לחברה מקצועית המתמחה בהסרת כתמים מכל סוגי השטיחים.

אמנם ניתן למצוא במדפי החנויות מגוון רחב של חומרי ניקוי המיועדים לשימוש ביתי ולהסרת כתמים אך יעילותם של רוב החומרים מוטלת בספק וחשוב לזכור כי לכל שטיח יש להתאים חומרי ניקוי איכותיים וייחודיים. לכן, הסרת כתמים משטיחים יש לבצע רק באמצעות חברה מקצועית ואמינה, במיוחד עם יש לכם בבית שטיח מקיר לקיר או שטיח יקר שרכשתם במיטב כספכם או קיבלתם כירושה. כדאי לדעת כי הסרת כתמים נעשית רק לאחר אבחון מקצועי ויש לבדוק מהו עומק והרכב הכתם ולהתאים שיטת טיפול נכונה שלא תגרום נזק לשטיח.

ניקוי מקצועי ויסודי

חשוב לדעת כי על מנת לנקות כתמים מהשטיח יש לבצע ניקוי יסודי ומקיף לכל השטיח ואין להסתפק על פי רוב בניקוי נקודתי. יש להתאים את חומרי הניקוי ושיטת הניקוי בהתאמה מלאה למארג השטיח על מנת שלא ליצור נזק לשטיח היפה והיקר. שימוש בחומרי ניקיון כאלה או אחרים יכול להסיר את הכתם אך לפתע תגלו כי נוצר כתם חדש בגלל חומר הניקוי בו השתמשתם. את הכתם החדש לא יוכל גם איש מקצוע להסיר. לכן, יש להשאיר את המשימה של

הסרת כתמים משטיחים לבעלי מקצוע המתמחים בנושא. החברה המקצועית תשלח מומחה לאבחון הכתם וסוג השטיח, במידת האפשר תבצע את הניקוי בבית הלקוח ובמקרים מסוימים יש לקחת את השטיח לעסק ולבצע ניקוי יסודי ומקיף כדי להסיר ביעילות את כל הכתמים.