לקבלת הצעת מחיר, התקשרו עכשיו:
1-700-70-10-50 ✆
⇣ או שלחו את הטופס ⇣

captcha

ניקוי בית עסק על יד חברת ניקיון מקצועית

רמת הניקיון של בית העסק שלך תואמת לרמת הרצון של הלקוחות שלך להמשיך ולהגיע, ולקריאה שלקוחות פוטנציאלים חשים כשהם חולפים ליד בית העסק. לא משנה אם אתה מקבל לקוחות מהרחוב במסעדה או בית קפה, או לקוחות עסקיים למשרד עורכי הדין שלך, אם המרחב העסקי שלך לא נקי לחלוטין, השם הטוב שלך ושל העסק שלך בסכנה.


רוב בתי העסק בארץ מקפידים על רמה מסוימת של ניקיון, אך בכדי להצליח ולהתמיד בניקיון מקצועי ללא פשרות, לא לעגל פינות ולהביא את העסק למקסימום הניקיון, מוטב להשתמש בשירותיהם של אנשי מקצוע מתחום  הניקיון של מבנים ומשרדים, אשר מוכוונים למטרה אחת בלבד – ניקיון אופטימאלי

היתרונות שבשירותי ניקיון חיצוניים
חיסכון בזמן – ניקיון הוא דבר שדורש זמן, ואפילו בעסק קטן מאוד הניקיון הוא לעיתים אתגר אמיתי. הזמן שלכם הוא יקר, בייחוד בסוף היום, לאחר יום עבודה שלם. הורידו מעצמכם את הנטל ותנו לחברה מקצועית לחסוך לכם בזמן הניקוי, כשאתם רוצים לחזור הביתה ולסיים את היום.

אחריות – כשאתם מעסיקים חברה מקצועית, הם לוקחים אחריות על הניקיון, ועם כל בעיה, תקלה או צורך חדש, יש למי לפנות. אין צורך לפזר את האחריות על העובדים, להסביר לכל אחד ואחת, ולרדוף אחריהם לנקות. עובד ניקיון מקצועי יודע להגיע, לעשות את העבודה, ובמקרה ויש צורך, יש לו מנהל אחראי, ולכם למי לפנות.

חיסכון כפול בכסף
חיסכון מיידי – עובד שלכם שלוקח את הזמן לנקות את העסק לאחר שעבד כל היום יעבוד לרוב מעט יותר לאט ממנקה מקצועי, מה גם שלרוב השכר הממוצע של עובדים בכל עסק גבוה מהשכר של עובדי הניקיון החיצוניים, מה שאומר שתחסכו כסף באופן מיידי, דבר שמחמיא לשאר היתרונות.

חיסכון לאורך זמן – לאורך הזמן העובדים מתחלפים, אך עובדי הניקיון הקבועים שלך מכירים את העסק מלמטה ועד למעלה, ויודעים לנקות את כל מה שצריך, כולל החריצים הקטנים בחלונות, מערכת האוורור של המקררים, הפילטרים של המזגן וכיו"ב. בצורה זו מערכות אלו נשמרות בצורה אידיאלית, ואין צורך בתיקונים תכופים והחלפה של מוצרים אלו, אשר נשמרים נקיים וכמו חדשים כל הזמן.

 

ניקוי בית עסק או משרד על יד חברת ניקיון מקצועית

 

זיכרו כי בעסק שלכם ישנו בלאי של שטיחים שמתיישנים או צוברים אבק, קירות שמתלכלכים ופינות שצוברות לכלוך. עבושדה עם חברת ניקיון באופן קבוע תמנע מכם את כל זה.

מאמר על ניקוי לשטיח פרסי