לקבלת הצעת מחיר, התקשרו עכשיו:
1-700-70-10-50 ✆
⇣ או שלחו את הטופס ⇣

captcha

ניקוי רצפות בעזרת פוליש והברקה

אחד האלמנטים המשפיעים ביותר על המראה הכללי של הבית וגם על האווירה בבית הוא הרצפה שלנו. גם אם אנחנו משקיעים בריהוט חדיש ומעוצב, צובעים את הקירות בצבעים נעימים לעין ושומרים על סדר וניקיון, הרי שאם הרצפה שלנו לא נראית 'משהו', כל היופי הזה די יורד לטימיון. אז איך אפשר לשמור על המראה של הרצפה ולהנות מרצפה מבריקה ומצוחצחת לאורך זמן?

לניקוי הרצפות - רק פוליש לבית

הדרך הטובה ביותר לדאוג לרצפה נקייה לאורך זמן, הוא פוליש. ישנם סוגים שונים של פוליש, כמו למשל פוליש ווקס לבית, או פוליש קריסטל לבית, וחברת הפוליש היא זו שתקבע מה מתאים לכם ביותר, בהתאם לסוג המרצפות שלכם.

טיפול פוליש עולה בין כמה מאות שקלים לכמה אלפי שקלים – הדבר תלוי כמובן בגודל הדירה שלכם. במהלך הטיפול צוות פוליש מקצועי משפשף עם מכונה מקצועית את הרצפה, מסיר את הכתמים והלכלוכים שתמיד רציתם להסיר ולא הצלחתם ומצפה את המרצפות בברק מושלם למחזיק לאורך זמן.

שיפוץ הרצפה

אם הרצפה שלכם ממש במצב קטסטרופלי, הרי שגם פוליש לבית לא ממש יעזור, וכדאי לכם פשוט להחליף את המרצפות. כמובן שמדובר בהשקעה די גדולה יחסית מבחינת עלויות, אך לעיתים זה פשוט מתבקש.

מומלץ לבצע ניקיון לאחר שיפוצים עם חברת ניקיון לאחר שיפוץ מקצועית, על מנת להפטר מהלכלוך ומהאבק המיותרים, כך שתוכלו להנות מהרצפה החדשה שלכם ומהמראה המחודש של הבית שלכם בצורה מקסימלית.

שימוש בחומרי ניקוי

חומרי ניקוי הם הפתרון הקל ולכאורה הזול ביותר, ולכן הוא מאד פופולרי לצורך שיפור מראה הרצפה, אולם, יש לקחת בחשבון שהעלות המצטברת של חומרי הניקוי היא גבוהה, החומרים אינם באמת ידידותיים לרצפה שלכם או לסביבה ולטווח הארוך הם בדרך כלל שוחקים אותה, ובנוסף, למי יש כוח לקרצף את הרצפה מדי שבוע.

ולבסוף, התוצאה של ניקוי הרצפה באמצעות חומרי ניקוי היא בינונית ביותר. הברק שמותירים חומרי הניקוי, אם הם בכלל מותירים כזה, מחזיק מעמד לא יותר ממספר שעות, כך שלאחר מספר שעות הרצפה חוזרת למראה העכור והלא אסתטי שלה, ואת זה אי אפשר לפתור עם אף חומר ניקוי.

לסיכום, ישנן מספר אפשרויות לניקוי ולהברקת הרצפה, ביניהם פתרונות זולים יותר או יקרים יותר, פתרונות יעילים יותר ויעילים פחות, ולכן חשוב לשקול את הדברים בכובד ראש.