שיקום שטיחים

שטיח שניזוק משריפה

איך משקמים את השטיחים של הבית לאחר הצפה או שריפה

.טיפול בנזקי שריפה והצפה ונזקי עשן הם נושא מאוד רגיש שדורש טיפול מקצועי ומיומן.

אם ביתכם  נפגע משריפה או הצפה, חשוב מאוד להרים טלפון בהקדם האפשרי לחברת מעיין על מנת שנוכל לתת להם את הטיפול הטוב ביותר. פנייה מהירה תמזער את הנזקים לשטיחים, לספות ולבדים.

כמו כן, חשוב לאורר את הבית ובמקרה של שריפה והצפה, מומלץ לתלות את הבדים והשטיחים שנרטבו וליבוש על מנת למנוע עובש בבד.. פנו עוד היום לחברת מעיין וניתן לכם את השירות המקצועי והטוב ביותר!! זכרו! פנייה מהירה תמזער נזקים לריפודים, לשטיחים ולבגדים, התקשרו עכשיו!

למעיין  צוות מקצועי ומיומן לטיפול בשטיחים, בריפודים ובבגדים שניזוקו כתוצאה משריפה או הצפה.

 

לייעוץ חינם בבית הלקוח ללא התחייבות התקשרו 1-700-70-10-50

 

 

 

 

 

 

 

 שיקום שטיחים מנזקי הצפה

לחברה התמחות מיוחדת בשיקום ובשחזור שטיחים שניזוקו ממים, כולל התמחות בתיקון גלישת צבעים.

כמו כן, הטיפול הייחודי שלנו מסיר את כל הריחות, כולל שתן, פיח, עשן, עובש ועוד.

החברה מספקת את שירותיה לכל חברות הביטוח וחברות השיקום, בתיאום עם שמאי  ישלח הצוות המקצועי של החברה לכל מקום ברחבי ארץ, בכל שעה, לשם מתן שירות מידי.

 

מעיין ניקוי יבש מספקת שירותי כביסה וניקוי יבש באיכות גבוהה לכול סוגי הבגדים כולל עור, צמר, פשתן ושמיכות פוך וצמר,  באמצעות הציוד והחומרים המתקדמים ביותר בתחום ללקוחות פרטיים ומוסדיים, בתי מלון, חדרי אירוח, מפעלים, אולמות אירועים ומסעדות.

למעיין ידע וניסיון בניקוי יבש לכול סוגי הווילונות, השרות כולל פירוק והרכבה של הווילונות, שירות תיקונים ועיכוב בעירה למניעת התלקחות, מעיין מנפיקה אישור ביצוע עיכוב בעירה לפי דרישת כיבוי אש וחב' הביטוח.

מכבסת מעיין מספקת שירותי כביסה וגיהוץ לקבוצות לתיירים וקבוצות, השירות כולל איסוף והחזרת הכביסה מבית המלון. בין לקוחותינו  פרויקט תגלית, החוויה הישראלית, מסע יהודי ועוד.

מעיין ניקוי יבש מתמחה בניקוי ובהסרה של כתמים מכל סוגי הבדים, כולל צמר, פשתן ומשי, ומפעילה מחלקה מיוחדת לטיפול במוצרי עור. כמו כן מתמחה החברה בניקוי יבש של כל סוגי השטיחים, כולל שטיחים סיניים, פרסיים, אפגניים ומשי.

 

 לתיאום פגישה או לייעוץ טלפוני התקשרו : 1-700-70-10-50

 

 מעיין ניקוי יבש – מרגישים שזה נקי!

 

 שרות בבית הלקוח

מעיין מתמחה בניקוי שטיחים מקיר לקיר וריפודים בבית הלקוח כולל ניקוי יבש וניקוי בקיטור, באמצעות חומרי הניקוי הטובים ביותר, ומבוצע על ידי צוות מקצועי ומיומן, המעניק ייעוץ והדרכה. אחריות מלאה במעיין ניקוי שטיחים על עבודות הניקוי למשך שנה!

זכרו, כדי לשמור על השטיחים - מומלץ לנקות את השטיחים, הספות והריפודים באופן יסודי לפחות פעם בשנה.

מעיין ניקוי שטיחים – ניקוי יסודי ללא פשרות!