לקבלת הצעת מחיר, התקשרו עכשיו:
1-700-70-10-50 ✆
⇣ או שלחו את הטופס ⇣

captcha

חברה לשיקום נזקי הצפות

מידע על שיקום נזקי מים ועל חברות שיקום נזקים אשר מטפלות בנזקי הצפה ומים

גשם זלעפות כבד עשוי להוביל לא רק לנזקים בחקלאות. הצפות עלולות באותה המידה גם להשחית יבולים וגם להשחית מבנים ותשתיות. נזקי הצפה שאינם מטופלים, בפרט במבנים, בקירות או בתשתיות, עלולים להביא לנזק נוסף, בל יתואר. כדי להחזיר את החיים למסלולם וכדי שניתן יהיה לשוב ולאייש מבנה שנפגע – נדרש שיקום. נדרשת חברת שיקום נזקים אשר מטפלת בנזקי הצפה.

סקירה, שאיבה וייבוש

לפני שחברת שיקום נזקים תתחיל לפעול, יש להעריך את אופי הנזק. בין היתר, בודקים אם נפגעה הדירה כולה או שאולי נפגע רק חלק מהבית או מכל מבנה אחר (למשל מקלט, מחסן או אגף מסוים). בהקדם האפשרי יובא למקום ציוד מקצועי לצורכי שאיבה, על מנת לפנות את המים מהאזור המוצף. ככל ששאיבת המים תיעשה מוקדם יותר ומהר יותר, כך ייווצר פחות נזק נלווה. יש לזכור כי הצפה של מים רבים עשויה להעמיס משקל ניכר ואף לערער את יסודותיו של מבנה. לאחר שאיבת המים המלאכה רחוקה מלהסתיים. עתה יש לבצע ייבוש נוסף של המקום באמצעים נוספים.

שיקום המבנה ומיטלטלין

חברת שיקום נזקים אשר מטפלת בנזקי הצפה דואגת לייבש את המבנה ולעיתים היא גם תבצע פעולות שיקום נוספות וממוקדות – בקירות, ברצפות ובתשתיות. ייבוש ושיקום עשויים להידרש גם בציוד נוסף ובמיטלטלין, למשל שיקום של ארונות ורהיטים, שטיחים, וילונות ופריטים נוספים.

ייבוש מהיר, שיקום יעיל

רק לאחר ייבוש מלא ניתן לנקוט צעדים נוספים למניעת היווצרות ריחות רעים, עובש והתפוררות. שיקום עשוי לכלול הובלת ציוד אל מחוץ למבנה לצורך ייבוש, תיקון, צביעה וכדומה. יצוין כי נדרש ציוד מיוחד על מנת להבטיח ייבוש מהיר של מים שחדרו לעומק המבנה, לתוך הקיר או הרצפה אך הציוד הנכון יכול להבטיח ייבוש מהיר ושיקום יעיל. כאשר מזמינים חברה לשיקום נזקים שלאחר הצפה כדאי לוודא כמה דברים. ראשית, מידת הניסיון וסוג הציוד שבו משתמשים; שנית, מהירות ההגעה לאתר; שלישית, אפשרות לשיתוף פעולה מול חברות הביטוח. חברות איכותיות בתחום זה יכולות לסייע בפנייה לחברת הביטוח לצורך זירוז קבלת הפיצוי או לצורך מילוי טפסים שונים.