לקבלת הצעת מחיר, התקשרו עכשיו:
1-700-70-10-50 ✆
⇣ או שלחו את הטופס ⇣

captcha

שאיבת אבק וניקיון השטיח בבית

על החשיבות של שאיבת אבק ושמירה על ניקיון השטיח בבית

שטיחים כבר מזמן אינם רק אמצעי חימום החדר בימות החורף הקרים (בעיקר כי אין הרבה כאלה בארץ) שטיח הפך לפריט לבוש לבית או למשרד ומשדר אוירה נעימה וחמימה ואף "שיקית" ויוקרתית. 

היתרונות בהוספת שטיח לחלל החדר הם ברורים אך איתם מגיעים, כמו בכל דבר טוב גם החסרונות. השטיחים שלנו צוברים המון אבק, שימו לב לא מדובר על לכלוך שרואים אותו מיד כגון כתמי אוכל או נוזלים, אלה על אבק שמצטבר בחלק העליון של השטיח וככל שעובר הזמן הוא עובר בהדרגה לחלקים הפנימיים של השטיח עד לרמת הסיב.

כל מי שמחזיק יותר משטיח אחד בביתו מצויד גם בשואב אבק, שואבי אבק ניתן למצוא בשוק במגוון סגנונות ומחירים. בכל כניסה לחנות למוצרי חשמל אנו יכולים למצוא שואבי אבק רבים ששואבים, חובטים, מקפיצים ומרקדים את השטיח אך לא מצליחים לנקות גם מבפנים, ובאמת באמת בסוף, בשורה התחתונה רק השואבים המאוד מאוד יקרים שתופסים המון מקום והתחזוקה שלהם מאד יקרה, הם השואבים היחידים שיכולים להוציא את האבק מסיבי השטיח. אם אנחנו מוסיפים את העבודה הרבה (כמה שעות לכל שטיח - לניקוי שטיח יסודי) העסק כבר מתחיל לא כ"כ להשתלם בלשון המעטה. מרבית האנשים מזמינים ניקוי שטיח בעיקר בשביל הנוי והיופי, אך ניקיון השטיחים שוב גם בשביל הבריאות.

הזמנת חברת ניקיון מקצועית

הדרך הקלה המהירה והזולה ביותר היא להזמין שירות מחברת ניקוי שטיחים מיקצועית שמגיעה בתאריך קבוע עד לבית הלקוח ומבצעת את ניקיון השטיחים בדרך יעילה ומהירה וללא מאמץ מצד הלקוח.

אחרי שאנו מבצעים ניקוי שטיח - לא תראו כתמים או לכלוכים, ובנוסף לא יהיה אבק כל שהוא בשום חלק של השטיח, לא בחלקים החיצוניים בחלקו העליון של השטיח וגם לא בחלקים הפנימיים. האלרגיים שבינינו יפסיקו להשתעל ולהתעטש, והתינוקות שלנו יכולים לחזור ולזחול על השטיחים ללא שום חשש.

חוץ מבעיית האבק ישנה בעיה נוספת "שערות". אם אנחנו מחזיקים בביתנו בעל חיים שמשיר שיערות עלינו לקחת בחשבון שיש אנשים שרגישים לשערות של בעלי חיים, גם לשערות ארוכות של בני אדם יש נטייה לגרום צרות ולהסתבך במקומות שינן אמורות להיות וליצור סתימות בצנרת, "להיתקע" על המטאטא ועוד, בשטיחים העניין "סבוך" יותר מאד קשה להוציא שיערות מתוך השטיח בניקוי או שאיבה רגילים כאן אנו חייבים התערבות מקצועית בדמות חברה מקצועית שתוציא יחד עם כל האבק גם את השערות.

הפתרון פשוט והוא לא רק לעסקים מזמינים ניקוי שטיחים  על בסיס קבוע ונהנים משקט וניקיון לאורך כל התקופה.