לקבלת הצעת מחיר, התקשרו עכשיו:
1-700-70-10-50 ✆
⇣ או שלחו את הטופס ⇣

captcha

טיפול באבק נגד אלרגיות

קרדית האבק מצטברת בכל מקום בבית, אבל המקומות שבו היא הכי משגשגת הוא בשטיחים, במזרונים ובספות שלנו. מי היא קרדית האבק? הקרדיות הן יצורים מיקרוסקופים שחיות באבק ומייצרות אלרגנים שעלולים לגרום תגובות אלרגיות קשות ומעלות את הסיכוי לחלות באסטמה, בעיקר בקרב ילדים. אנחנו נחשפים לקרדיות בעיקר כשאנחנו יושבים על ספה, ישנים על מזרון או במקרה של תינוקות, זוחלים על השטיח.

שאיבת אבק, ניעור הבד וחשיפתו לאור השמש הן הדרכים הטובות להתמודד עם קרדית האבק באופן יומיומי ושוטף, אבל קרדית האבק והאלרגנים שהיא מפיצה קשים מאוד להסרה ופוגעים קשות בבריאותכם, דבר שעלול ליצור בעיות בהמשך. הפתרון? ניקוי שטיחים מאבק בצורה מקצועית ע"י חברה בין 1-2 פעמים בשנה. אל תתפשרו בנוגע לבריאות שלכם התקשרו עכשיו!

הפתרון עוד היום מהאבק והאלרגיות! התקשרו עכשיו - 1700-70-10-50

במה שונה ניקוי אבק מקצועי מניקוי אבק בבית, אתם בטח שואלים ניקוי אבק מקצועי של חברת מעיין מתבצע בעזרת החומרים המתקדמים ביותר בשוק. החומרים האלה עושים את הדברים הבאים:

  • חיסול קרדית האבק ב-100%
  • הסרת האלרגנים שקרדיט האבק השאירה אחריה
  • מניעה של חזרתה של קרדיט האבק לשטיח לתקופת זמן של חצי שנה
  • החומר אינו מזיק לסובבים אותו או לסביבה

אז איך הקרדיות מזיקות לנו בעצם?

לא תאמינו, אך הקרדיות הם יצורים מיקרוסקופים אשר ניזונים מתאי העור המת שלנו שנושר על הרצפה. בנוסף על כך, הקרדיות מתרבות בקצב מסחרר ובכל פיסה קטנה של בד יכולות להיות אלפי קרדיות. אז מה כל כך מסוכן בקרדיות האבק? ובכן, זה עלול להישמע קצת לא נעים, אבל האלרגנים הכול כך מזיקים שקרדית האבק מפיצה הם הצואה שלה. אותה צואה מהווה גורם מסוכן מאוד שניתן רק להסיר בניקוי אבק מקצועי!

המקומות המסוכנים ביותר בשבילנו מהבחינה הזו הם הבדים, כמו מזרון שעליו שאנחנו צמודים בממוצע 6 שעות ביום כשאנחנו ישנים. כמו השטיח שלנו, שהילדים יושבים עליו כל היום, או כמו הספה שכל המשפחה נמצאת עליה. הקרדיות מסתתרות בין סיבי הבד ומשגשגות. לכן אלה הם הפריטים שחובה לנקות באופן קבוע בבית ופעמיים בשנה להזמין ניקוי אבק מקצועי להסרה מוחלטת של כל הקרדיות

וההבדל? שמיים וארץ! לאחר ניקוי אבק מקצועי מיד תשימו לב שאתם מנוזלים פחות, משתעלים פחות והכי חשוב, חולים פחות. וזה רק לטווח הקצר. הסרת הקרדיות מהספות, מהשטיחים ומהמזרונים שלכם תשתלם גם לטווח הרחוק. אתם תפחיתו את הסיכויים של הילדים שלכם לפתח אלרגיות ואסטמה בעשרות אחוזים.