לקבלת הצעת מחיר, התקשרו עכשיו:
1-700-70-10-50 ✆
⇣ או שלחו את הטופס ⇣

captcha

עבודה עם חברת ניקיון מקצועית

שירותיה של חברת ניקיון מקצועית נדרשים עבור מצבים שונים ועבור סוגים שונים של לקוחות. ראשית לכל, מצויים לקוחות פרטיים, שזקוקים מעת לעת לשירותי ניקוי בביתם הפרטי. שנית, מצויים לקוחות עסקיים וחברות, שזקוקים לשירותי ניקוי למשרדים ולמתחמים עסקיים. בנוסף, יש גם לקוחות נוספים כגון וועדי בתים, לקוחות מוסדיים, גופי ציבור ועוד.

בין אם מדובר על לקוח פרטי ובין אם מדובר על לקוח שהוא חברה או גוף גדול אחר, תמיד חשוב להקפיד על בחירה בספק שירות איכותי ומקצועי. בחירה לקויה תביא לתוצאות פחות טובות ולעיתים אפילו לנזק של ממש.

שירות מצוין בכל מצב

מאפיין מרכזי של חברת ניקיון מקצועית לעומת כזאת שאיננה מקצועית מתבטא בשירות מצוין בכל מצב. שירות מצוין, עם הקפדה על איכות הביצוע והתוצאה הסופית הוא זה שמוביל לשם טוב, ללקוחות חוזרים ולמוניטין מצוין.

שירות מצוין הוא תוצאה של מספר גורמים:

·         עבודה יסודית – חברה מקצועיות מפקידה על ביצוע של ניקוי יסודי, בכל תחום שבו היא פועלת. לא משנה אם מדובר על ניקוי של דירה, משרד, מחסן, מקלט, מרתף או חניון, עבודה יסודית היא לב העניין.

·         חומרים איכותיים – לא כל חברה שמצהירה על שימוש בחומרים ידידותיים לאדם או בחומרים ירוקים אכן עושה בהם שימוש בפועל. רק חברות עם שירות מצוין ואמינות גבוהה אכן מקפידות על חומרי ניקוי מהשורה הראשונה.

·         תיאום ציפיות מלא – חברה שמספקת שירות מעולה דואגת לערוך עם הלקוח הסכם מסודר ותיאום ציפיות מלא. תיאום ציפיות חשוב גם כאשר מדובר על התקשרות ארוכת טווח וגם כאשר מדובר על עבודות ניקוי חד פעמיות או מזדמנות.

·         ארגון לומד – חברה מקצועית היא כזאת שמוכנה תמיד ללמוד ולהשתפר. רק חברת ניקיון אשר מתעניינת באמת ובתמים בשביעות הרצון של הלקוחות שלה,  ומנהלת בדק בית מתמיד תצליח לשמור על הובלה ביחס למתחרים, לאורך זמן.

עבודה עם חברת ניקיון מקצועית - מה כדאי לדעת

 

לפני ששוכרים חברת ניקיון מקצועית, כדאי לקחת בחשבון שני דברים נוספים. ראשית, לא כל חברה מתמחה בכל סוגי הניקיון. יש חברות שמעדיפות לעבוד בניקוי דירות, יש שמתמחות בניקוי וחידוש רהיטים וריפודים, ניקוי מסעדות וכן הלאה. לפני חתימת הסכם, כדאי לבדוק את סוג ההתמחות. שנית, ישנן חברות מקצועיות שמספקות שירותים נלווים כגון פוליש ווקס, הרחקת יונים, פינוי מקלטים ועוד.